مشکلی هنگام نمایش نظرات بوجود آمده است.

فعال سازی گواهینامه های SSL تحویل آنی

پورتال پشتیبانی  »  آموزش  »  Viewing Article

  پرینت

پس از ثبت سفارش و پرداخت سفارش خود جهت فعال سازی گواهینامه خود لازم می باشد مراحل زیر را انجام دهید :

1. ابتدا وارد کنترل پانل مالی خود شده و به منوی سرویس ها مراجعه کنید. سپس بر روی دکمه "مشاهده جزئیات" مقابل سرویس (گواهینامه) مورد نظر خود کلیک کنید تا صفحه ای همانند تصویر زیر نماش داده شود.


2. سپس بر روی عبارت " برای پیکربندی گواهینامه کلیک کنید " کلیک کنید تا صفحه ای همانند زیر برای شما نمایش داده شود :


در این صفحه شما بایستی کد CSR که ایجاد کرده اید را در قسمت CSR وارد کنید و در قسمت مشخصات تماس مشخصات فرد فنی مورد نظر خود را وارد کنید.

در قسمت TAX می توانید 123456 را وارد کنید.

3. پس از انجام مراحل فوق صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود :

در این صفحه نام دامنه شما در قسمت دامنه 1 نمایش داده می شود که ابتدا بایستی آنرا چک کنید. اگر درست بود آیتم " افزودن پیشوند WWW" را تیکت بزنید تا گواهینامه شما دامنه مورد نظر را با WWW نیز پوشش دهد.

*توجه داشته باشید در صورتی که گواهینامه شما نوع wildcard میباشد تیک گزینه www را نزنید*

در قسمت نحوه تاییدیه می توانید روش تایید کردن دامنه خود را انتخاب کنید که در این روش ما توسط "ایمیل" که روش ساده تری است دامنه را تایید خواهیم کرد. پس قسمت نحوه تاییدیه را بر روی EMAIL تنظیم کنید و به مرجله بعد بروید.


4. در مرحله بعد یکم لیست ایمیل به صورت webmaster@yourdomainname.com , admin@yourdomainname.com برای شما نمایش داده می شود. یکی از ایمیل ها را انتخاب کنید و گواهینامه را تایید کنید.

توجه : توجه داشته باشید ایمیلی را که انتخاب می کنید از قبل در کنترل پانل هاست خود ساخته باشید.5.سپس با انجام مراحل فوق یک ایمیل از مرکز صدور ریشه به ایمیل انتخابی شما ارسال می شود که در آن ایمیل یک لینک می باشد که با کلیک کردن بر روی آن لینک گواهینامه شما صادر و به ایمیل مورد نظر ایمیل خواهد شد.

همینک گواهینامه شما فعال شده است و قابل استفاده می باشد.
راه کار برخی از مشکلات عمومی صدور :1. ایمیل تاییدیه را دریافت نکرده ام آیا می توان آن را مجددا ارسال کرد ؟

بله، برای انجام این کار مرحله 1 این مقاله را انجام دهید و در منوی " عملیات مدیریتی " بر روی عبارت ارسال مجدد ایمیل تاییدیه کلیک کنید تا ایمیل مورد نظر مجددا ارسال شود.2. به ایمیل مورد نظر یا روش تاییدیه انتخابی دسترسی ندارم آیا می توان آن را تغییر دهم ؟

بله، مرحله 1 این مقاله را انجام دهید و در منوی " عملیات مدیریتی " بر روی عبارت "تغییر ایمیل تایید کننده " کلیک کنید. در صفحه جدید شما می توانید ایمیل تایید کننده دامنه یا روش انتخابی را تغییر دهید.3. تمام مراحل ایم مقاله را انجام داده ام و ایمیل تاییدیه را تایید کرده ام ولی گواهینامه ارسال نشده است ؟

در صورتی که گواهینامه را دریافت نکرده اید مرحله 1 این مقاله را انجام دهید و در منوی " عملیات مدیریتی " بر روی عبارت "نمایش گواهینامه " کلیک کنید تا در صفحه جدید گواهینامه شما نمایش داده شود.


اشتراک از طریق
Thank you for your feedback on this article.

مقالات مرتبط

© فراسو سامانه پاسارگاد