مشکلی هنگام نمایش نظرات بوجود آمده است.

بررسی وضعیت ثبت دامنه های IR

پورتال پشتیبانی  »  آموزش  »  Viewing Article

  پرینت

1. وارد پنل دامنه های خود در Nic.ir شوید.

2. از منوی سمت راست برروی گزینه "دامنه های من" کلیک کنید.

domain3.در این جا لیست تمام دامنه های شما نمایش داده می شود.

status

4.دامنه ها وقتی برای ثبت ارسال می شوند از سه وضعیت زیر را ممکن است داشته باشند.

ثبت شده = در این حالت دامنه شما توسط واحد ثبت دامنه در Nic.ir تایید و ثبت گردیده است و شما می توانید DNS های دامنه خود را تغییر دهید.توجه داشته باشید تنظیم شدن DNS ها ممکن است بین 24 تا 72 ساعت طول بکشد.

رزرو شده (در انتظار تایید توسط واحد ثبت ، پرداخت شده) = در این حالت دامنه مشتری رزرو شده و واحد ثبت دامنه در Nic.ir باید اسم دامنه را بررسی و مورد تایید قرار بدهد. این فرآیند ممکن هست تا 48 ساعت طول بکشید.

رزرو شده (در انتظار تایید مدارک ، پرداخت شده) = در این حالت دامنه مشتری رزرو شده و واحد ثبت دامنه در Nic.ir دامنه را مورد بررسی قرار داده ولی برای ثبت دامنه درخواست ارسال مدارک توسط مشتری را داده است. لذا مشتری ظرف مدت 10 روز مهلت دارد که مدارک مورد نیاز برای ثبت دامنه را به info@nic.ir ارسال نماید.(برای اطلاعات بیش تر در مورد مدارک مورد نیاز برای پسوندهای مختلف به بخش مقالات مراجعه نمایید)

توجه داشته باشید که شرکت فراسو سامانه پاسارگاد فقط رابط مالی شما در Nic.ir می باشد و مشکلاتی مانند عدم ثبت و تایید مدارک ، عدم تغییر DNS و مشکلات مرتبط به آن در دامنه های ملی صرفا از طریق Nic.ir قابل پیگیری می باشد لذا از ارسال تیکت های نامربوط به واحد پشتیبانی جدا خودداری کند.


اشتراک از طریق
Thank you for your feedback on this article.

مقالات مرتبط

© فراسو سامانه پاسارگاد